Gole

Menadżer piłkarski na forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-06-14 10:52:28

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 19
Punktów :   

Mecz

Nad tym główkowałem i coś wymysiliłem na temat meczy do zagrania na forum. Menadżeży nic praktycznie nie mogą w sprawie meczu. Jedynie mogą zmienić formacje lub dokonać zmiany. Mecz piszą sędziowie. Teraz podam przykład meczu.

Mecz pomiędzy LPK i LPJ ( to tylko przykład). Kapitanowie spotykają się na sirodku boiska. Żucam monetą. Wypadł orzeł LPK zaczna. Rozpoczynamy mecz (i tak to wygląda) I dalej się posze do kogo podał kto przejoł. Sędzią morze zpstać karzdy ale musi przejść trening sędziowski. Jeśli bendziesz chciał zostać sędzią to pisz do mnie na GG 6918300. W przerwie menadżerzy bendą mogli wygłosić przemowe dokonać zmiany w ustawieniu. Sędzia czyta te przemowy i określa ile się podniosły morale drużymy pisze np. LPK +4 morale LPJ +2. I tak to wygląda. Sędzią koniczy pisać post po jakieś akcji i wysyła komende TR na GG dla menadżera. I wtedy daje do wglądu dla menadżerów jak to wygląda. Menadżerzy mogą w tym czasie dokonać zmiany lub zmienić formacje. To zalerzy od nich. Sedzia jak to mówiłem pisze do mnie jak chce nim zostać i w treningach bendzie zakładka TRENING DLA Sędziów. I tam już ja im dam zadanie które muszą wygonać.

To wszystko na temat meczu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.t1234c.pun.pl www.straz112-998.pun.pl www.pbfwwe.pun.pl www.rozmowki.pun.pl www.rolnictwo2010.pun.pl